Infolinia 800 109 509

Telefon w dłoń – nadchodzi Mobilny eMakler!

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować że program eMakler jest dostępny teraz w wersji mobilnej na platformach Android, Windows Phone oraz iPhone.

Wersja programu jest dostępna w odpowiednich sklepach i można ją ściągnąć za darmo.
 
     
     
Mobilny eMakler pozwala na zalogowanie się do swojego biura i przeglądanie ofert które są do niego wprowadzone. Można przeglądać zdjęcia oraz szczegółowe dane wszystkich ofert, takie jak kontakt telefoniczny do klienta czy też szczegóły oferty – parametry nieruchomości. Program pozwala na selektywne przeglądanie swoich własnych ofert jak również wszystkich wprowadzonych do bazy firmy. Wyróżnione są również nowo wprowadzone oferty w celu ułatwienia pracy agenta.

Mobilny eMakler jest bardzo intuicyjnym programem który nie powinien sprawić nikomu problemów w obsłudze, ale mimo wszystko dostępna jest pomoc dla niego w głównym Menu kryjąca się pod guzikiem znaku zapytania w prawym górnym rogu.
 
Ekran logowania
  
 
Strona główna 
 
 
Jeśli widziałbyś potrzebę rozszerzenia Mobilnego Maklera o specjalne funkcje, skontaktuj się z nami pod adresem emakler@komako.pl lub telefonicznie: 91 431 2001
 
Pomysły naszych użytkowników są dla nas bardzo cenne! 
 
 
Program dla biura nieruchomości